Kedderman van Veilingbedrijf Derksen bij Vrouw Aktief

Dhr. Kedderman  van Derksen Veilingbedrijf houdt dinsdagavond 11 november een lezing bij Vrouw Aktief Hengevelde. Hij vertelt over veilingen,taxaties ect. De leden kunnen ook iets meenemen, dan zal hij hier wat over vertellen zoals de herkomst, leeftijd en waarde!! De avond wordt gehouden bij de Marke, aanvang 20.00 uur. Deze avond is voor een ieder te bezoeken. Voor niet-leden van Vrouw Aktief  kost deze avond € 2,50 per persoon.