‘De foto’s maken me emotioneel, erg fijn dat dit op deze manier zo goed terecht komt!’

In augustus 2021 is er een inzameling gehouden namens beide overleden ouders te Lintelo uit Rietmolen. De wens van de familie was dat deze bijdrage een plek zou krijgen in ‘het Roemenië van tante Rikie Schonenborg-te Lintelo! En daar is iets heel moois uit voort gekomen:
Kinderen uit arme gezinnen konden samen met medewerkers van de thuiszorg gaan shoppen voor winterkleding! En dat in een land met zeer koude winters!

ZIE DIT FOTOALBUM

Hoe is het idee ontstaan om een donatie op te zetten voor Roemenië?

Petra Horstink te Lintelo: “Het idee om een donatie op te zetten komt van onze (inmiddels beide overleden) ouders. Wij hadden een keer een gesprek over hoe de uitvaart er uit zou kunnen zien en welke wensen zij hadden. Moeder gaf uitdrukkelijk aan dat zij graag een donatie voor “arme kinderen” wilde tijdens haar uitvaart. Haar wens hebben we in vervulling laten gaan met een bijdrage uit haar nalatenschap.

Omdat onze ouders erg betrokken waren bij de acties van hun (schoon)zus, Riky Schonenborg, hebben we dit als doel gekozen. Moeder was altijd erg begaan met het lot van alle kinderen. De foto’s maken me emotioneel, erg fijn dat dit op deze manier erg goed terecht komt! Ik heb deze week contact gehad met Riky Schonenborg: zij gaat ook het laatste gedeelte ook overmaken naar de stichting voor Roemenië.

Wij vinden het een erg fijn idee dat de donatie op deze manier goed besteed wordt: waar het voor bedoeld is.

Super!”