Jong en oud vermaakten zich op de Hengeveldse ijsbaan

Vanaf 3 jaar tot in de 70, er werd volop genoten van de ijsvloer aan de Gorsveldweg. (KLIK HIER VOOR MEER FOTO’S) “Ik schat zo in dat we meer dan 1000 bezoekers hebben mogen verwelkomen vandaag!” aldus medewerker Frans Blokhorst. “We zijn dik tevreden, het ijs heeft zich ook vandaag goed gehouden, morgen vanaf 10.30 zijn we gewoon weer open. Dit hadden we even nodig, financieel zijn we nu een tijdje uit de zorgen! We zijn echt dik tevreden”
Morgenvroeg om 9.00 uur gaat er een bijzondere fotoshoot plaatsvinden op de natuurijsbaan van Hengevelde. Fotograaf  Iwan van de Wetering:

“Bij het ochtendlicht, rond de klok van 9 uur gaan we een dame in een prachtige bruidsjurk op schaatsen op de gevoelige plaat vastleggen. Vanochtend hebben we gekeken hoe mooi het licht van de zon door de bomen valt, het is er werkelijk fantastisch!”