Stem op de Zonnebloem
Vanaf 4 september gaat de Rabo ClubSupport Actie van de Rabobank weer van start, U kunt uw stem uitbrengen op de Zonnebloem Hengevelde. Alle leden van de Rabobank kunnen stemmen op hun favoriete club uit de vermelde lijst met verenigingen. Ieder Rabobank-lid krijgt een mail met daarin de oproep om te stemmen. Als je geen mail krijgt, maar toch lid bent, kun je stemmen door in te loggen bij de Rabobank, ga naar “Service”, dan naar “Lidmaatschap”, en dan naar “Rabo ClubSupport”. De Zonnebloem Hengevelde en St.Isidorushoeve is ingedeeld bij de groep “zorg” en onder “Afdeling Zonnebloem Hengevelde” bij de A van Afdeling. De Zonnebloemvrijwilligers zijn niet voor zichzelf actief, maar juist voor een ander. Zij verdienen uw stem. De stemperiode vindt plaats van 4 tot en met 26 september 2023.
Wij hopen van harte dat u één van de twee stemmen op de Zonnebloem zou willen uitbrengen!
De verkoopperiode van de Zonnebloemloten door onze vrijwilligers is afgelopen,
maar wilt u toch nog loten kopen dan kunt u tot 25 september nog loten online kopen op www.zonnebloem.nl/loten/p/ria-doeschot
We willen iedereen die onze loten heeft gekocht hartelijk bedanken voor hun steun.
In het weekend van 9 en 10 september willen wij graag onze zieken verrassen met een bloemetje, wilt u ons hierbij helpen neem dan contact op met Ria Doeschot,
telf. 06-57067111, appen mag ook. In de weekendviering op zaterdag 9 september om 19.00 uur wordt aandacht besteed aan de Ziekendag en na afloop worden de boeketjes uitgedeeld om weggebracht te worden.
Bedankt namens alle vrijwilligers van de Zonnebloemafdeling
Hengevelde-St.Isidorushoeve