woensdag 24 april 2019
Inloggen

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Zaterdag Nieuwjaarsreceptie

  • vrijdag, 05 januari 2018 18:15
  • Geschreven door 

Gezien het grote succes van de voorgaande edities van de gezamenlijke nieuwjaarsreceptie van WVV'34, WHC, WTC, Cupido en Loopgroep Hengevelde is besloten ook dit jaar weer een nieuwjaarsreceptie voor leden, sponsoren en vrijwilligers te organiseren.

Samen kunnen ze terugkijken op een sportief jaar met een bloeiend verenigingsleven in Hengevelde. Dit was niet mogelijk geweest zonder de inzet en toewijding van onze leden, sponsoren en vrijwilligers. Graag heffen wij met jullie het glas op het nieuwe jaar!

Daarom nodigen wij jullie uit voor een gezellige en informele nieuwjaarsborrel op zaterdag 6 januari a.s. vanaf 20.00 uur in de kantine van WVV'34.


Programma:

20.00 uur: Ontvangst van onze leden, sponsoren, ereleden, vrijwilligers en jeugdleden vanaf de A-jeugd.
20.15-20.45 uur Opening - terugblik op het afgelopen jaar door een gastspreker die op eigen humorvolle wijze het jaar zal toelichten.
Vanaf 20.45 uur Borreltijd - gezellig samenzijn onder het genot van een hapje en een drankje mmv DJ Kasper Put.

Graag tot a.s. zaterdag!

Namens de gezamenlijke besturen, WVV'34, WHC, WTC, Cupido en Loopgroep Hengevelde

Laatst aangepast op vrijdag, 05 januari 2018 18:22
Redactie WN

De redactie van WegdamNieuws.nl bestaat uit Arthur Schoneveld en Raymond Wegdam. In samenwerking met enkele gastredacteuren proberen zij Hengevelde en omstreken dagelijks te voorzien van het laatste nieuws!

Website: www.wegdamnieuws.nl E-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Laat een reactie achter

Reacties van iedereen die worden direct, zonder tussenkomst van de redactie, op de site geplaatst. We gaan ervan uit dat je op een fatsoenlijke manier reageert en inhoudelijk op elkaar reageert. De reacties gaan over het onderwerp van discussie, niet over de personen die de reacties plaatsen. Reacties met beledigingen of scheldwoorden worden verwijderd.

Dorpsagenda powered

sio

agendahvelde

De verhalen van Gijs worden u aangeboden door

Reacties van lezers

Koop bij onze sponsoren

waar

WN op socialmedia

Zoeken op deze site!

Spreuk van de week

Als je je druk maakt om niks

heb je niks om je druk over te maken

Suggesties ? [email protected]

Koop bij onze sponsoren

Koop bij onze sponsoren

autocad civil 3d 2017 buying buy acrobat x pro autocad 2017 mac access 2013 software serial access 2013