vrijdag 6 december, 2013 om 06:06
Geplaatst in
Algemeen
De kerstbomen zijn er weer
Jazeker, het jaar is weer bijna voorbij en de gezellige tijd komt er weer aan. Enige dagen geleden zijn de eerste kerstbomen gearriveerd bij de Bazar van Jonaan de Goorsestraat in Hengevelde. Het is nog vroeg, maar de mooiste kerstbomen kunnen nu al uitgezocht worden. De bomen kunnen vanaf € 9,99 geleverd worden in het formaat van ongeveer 60 tot 80 cm in pot voor bijvoorbeeld bij de serre deuren of voor bij de voordeur of op een picknick tafel in de tuin. Voor alle maten, prijzen en advies kijk hieronder.
120 t/m 150 cm € 14.99
150 t/m 180 cm € 17.99
180 t/m 200 + cm € 21.99
Nordmanmen vanaf 175 cm tot 3.00 cm en vanaf € 34.99.De Nordmannen zijn uit Duitsland geïmporteerd.De Picea omerica (algemene naam: blauw spar) komen van Twentse grond en zijn in pot of in jute zak leverbaar.
Algemene informatie:
De kerstboom komt het best tot zijn recht als deze van buiten naar de berging gaat met een temperatuur van 10 a 15 graden en dan naar de kamer met een temperatuur van ongeveer 20 graden. Denk er wel aan als je een kerstboom met kluit in pot hebt ervoor te zorgen dat er voldoende water is. Dit omdat er in veel huizen vloerverwarming ligt en dat versnelt het uitdrogen en daarmee het laten vallen van de naalden van de kerstbomen.