Eerst Kiel halen

Vrijdagochtend 23 januari zijn drie Deepse mannen vanaf het Morshoes in Markvelde vertrokken voor een bijzonder avontuur: deelname aan de wintereditie van de Dust ’n Dust Rally door Zweden en Finland.
De avonturiers zijn Bas-Jan Hofhuis, Peter Hassink (van Leonie Assink red.) en Geert Holland. De rally start op 25 januari in het Zweedse Jönköping en eindigt op vrijdag 30 januari in het Finse Turku. Onderweg staan onder meer ritten over bevroren water en een bezoek aan “de kerstman” op het programma.
Via Polarsteps is de route live te volgen
Het team rijdt in een nagenoeg onverwoestbare vijfcilinder Volvo V70 (kenteken 53-HX-LS), bouwjaar 2002. Deelname is alleen toegestaan met een voertuig van minimaal 20 jaar oud en met een beperkte dagwaarde. De auto is stevig gepimpt en biedt voldoende ruimte voor alle benodigdheden. Aan boord zijn onder meer een brandblusser, verbandtrommel, gereedschap, kookpitje, reservewielen en toiletpapier. Ook aan proviand is gedacht: droge worst en blikken vlees en soep van slager Kastelein, zodat de rendieren met rust kunnen blijven.
Garage Neplenbroek zorgde ervoor dat de auto technisch in orde en APK-goedgekeurd aan de start verscheen.
Droge worst en blikken vlees en soep van slager
Tijdens de rally moeten onderweg diverse opdrachten zo creatief en goed mogelijk worden uitgevoerd, waarmee prijzen te winnen zijn. Snelheid speelt daarbij geen rol; genieten van de indrukwekkende winterse omgeving des te meer. Via Polarsteps is de route live te volgen.
Op zaterdag 30 januari of zondag 1 februari hopen de mannen weer thuis te zijn om hun avonturen te delen.
Maar voor nu geldt: eerst op naar Kiel.