Hengeveldse avond reünieachtige sfeer
De ingeslagen weg van afgelopen jaaer kreeg een vervolg: Vele (oud) Hengeveldenaren hebben gisterenavond de moeite genomen om zich richting de tent te begeven waar een ouderwets gezellige sfeer hing met vele ‘nieuwerwetse ‘middelen, denk maar aan het licht, geluid en de filmbeelden in de tent. De act Piano House speelde de sterren van de hemel waarbij volgens Hengeveldse traditie “geen tafel onbezet bleef”. Rond de 1300 bezoekers, van heinde en ver kwamen af op de festiviteiten; voorzitter Rob Kuiper:’Omstreeks 2.30 uur moesten we de tent leeg vegen, want morgen moeten we weer vroeg op voor de voorbereiding op Wensen Zonder Grenzen!’
Eén van de maar liefst 21 ingediende de wensen heeft te maken met het avondprogramma, Joris Roelink:”Precies weet ik het ook niet, maar ik weet dat één van de wensen het te maken heeft met één van de avondsterren. Een punt van kritiek van afgelopen jaar was dat Wensen zonder Grenzen te lang duurde, deze editie zal zich alles binnen de afgesproken tijd afspelen".(klik hier voor de fotoreportage)
Was het een Hengeveldse avond in reünieachtige sfeer? Volgens ene Joris Roelink was de aanwezigheid van Gijs Eijsink ver te zoeken. ( Hij bevond zich samen met broer jan op het Oeral festival op Terschelling)