Höfte november online: 50 jaar Hengeveldse Revue! Wat mogen we verwachten?

De Höfte van november staat online! De koude wintermaanden dienen zich aan. Waar november vroeger in het teken stond van Sinterklaas en pas daarna Kerst, lijkt het tegenwoordig vooral te draaien om Black Friday-weken en Halloween. De kerstspullen liggen tegenwoordig al in de winkels terwijl we in Nederland nog op het strand liggen; de tijden veranderen, de commercie slaat toe.

Maar in Hengevelde betekent november nog altijd iets heel anders: de maand van de Revue!
En dit jaar is extra bijzonder: 50 jaar Hengeveldse Revue! Wat mogen we verwachten? Zien we oude coryfeeën terug op het podium? Op WegdamNieuws zijn de afgelopen weken in ieder geval volop herinneringen opgehaald in de serie 50 jaar Hengeveldse Revue.

En dan natuurlijk de vraag: welke ondernemer is dit jaar aan de beurt? De ludieke filmpjes staan weer klaar, en ook dit jaar zal niemand gespaard blijven. Wie worden er nu weer op de hak genomen?

Daar bovenop komt nog de onthulling van de nieuwe prins van carnavalsvereniging De Höftemennekes. Elk jaar weer een ware happening die menig Wegdammer bezighoudt; de poll leeft als nooit tevoren!

We gaan het allemaal beleven op 14 en 15 november in Kulturhus de Marke. Laat het spektakel maar beginnen!

KLIK HIER voor de Höfte van november of op het icoontje bovenaan op deze site