Jaaroverzicht deel 4
Uiterst vermakelijk blijft het afscheid van groep 8 op de Petrusschool met de kruiwagen. Op woensdag 8 juli een uitgebreide reportage van oud Hengeveldenaar Louis enMarga Nibbelink, zij zijn Bourgondisch ingesteld en houden erg van gezelligheid. Dit uiten zij in een maandelijkse table d’hôte in het buitengebied bij Beckum.
Verder deze maand; een uitgebreid item over 10 AED's in een dorp als Hengevelde, welke plaats in de regio kan dat zeggen? Hengevelde heeft het hart op de juiste plaats!
Kasper Put maakte in juli bekend te stoppen als raadslid voor de gemeente Hof van Twente en op zaterdag 1 augustus een interview met Elfers Dika, geboren in 1873!
Het kon niet mooier;
Perfecte weersomstandigheden, boven verwachting veel deelname, de sponsoring goed voor elkaar; Het eerste beachtennis toernooi in Hengevelde was een feit en wel op zondag 9 augustus, net als Splash & Crash in Bentelo op deze datum.
Houtdorpwas wederom helemaal super en Bentelo kwam uitgebreid aan bod op RTV Oost!
WVV’34 werd op 14 augustus voor de eerste keer winnaar van het Hoftoernooien opmerkelijk: Schildersbedrijf Lentelink had na jaren de kwast weer opgepakt!
Vrijdag 14 augustus was tevens de voorlopig laatste Hengeveldse editie van de Höfteballooning,deze keer met een spectaculair einde!
Op 22 augustus een reportage over Charles Koebrugge, die Hengevelde bleef verbazen met zijn luchtfoto’s.
Harry Pelle, Frans Blokhorst en Jan Schreijer collecteren elk al 50 jaar in de Petrus en Paulus kerk van de Heilige Geest parochie te Hengevelde! Helaas kon het kerkbestuur niet aanwezig zijn om de heren te feliciteren met deze jubilea, daarom feliciteerden zij elkaar met dit heugelijke feit.
Dan de nacht van 29 op 30 augustus; In een woning aan de Diepenheimsestraat was deze ochtend om kwart voor vijf de bliksem ingeslagen. De bewoners waren niet aanwezig, zij waren een weekend in het Duitse Winterberg.
Op 30 augustus ten slotte: Meer dan 10.000 euro voor ESES/CSWS Syndroom.!Om 16 uur die dag gaf veilingmeester Bart Eshuis, voor de ruim 300 bezoekers op terrein van Bistro de Kolenbrander te Hengevelde, het startsein voor de veiling. De opbrengst ging volledig naar het goede doel: ESES/CSWS Syndroom. Jacqueline de Witte namens de organisatie:”Het was echt geweldig!”
Morgen september en oktober