Nieuw cursusaanbod Creatief Centrum De Reggehof

Op maandag 19 september start het nieuwe cursusseizoen van het Creatief Centrum De Reggehof met een gloednieuw programma. Er is gewerkt aan een veelzijdig aanbod voor kinderen tot 12 jaar, de jongeren van 12-17 jaar en volwassenen vanaf 18 jaar. Wij informeren alvast over onze activiteiten, zodat er tijdig een keuze gemaakt kan worden voor aanmelding.

Voor de kinderen tot 12 jaaris er keuze uit Toneel, Kunstwerkplaats, Graffiti, Ouder&Kind yoga, Teken- en Schilderatelier, Schrijven voor je plezier en Creatieve Fotografie. Een paar cursussen vinden plaats in Delden, een paar in Goor. De Ouder&Kind yoga wordt gegeven in de basisschool van Herike-Elsen. De cursussen bestaan uit 3 tot 10 lessen, zodat in de periode daarna voor een andere cursus gekozen kan worden.

Voor jongeren van 12-17 jaar bieden we ook een interessant programma, dat aansluit bij de leeftijd en interesses van deze doelgroep. De cursus Dit ben ik! is een superleuke cursus voor meiden, die wel wat zelfvertrouwen kunnen gebruiken. In de cursus krijg je tips en trucs over Haar, Make up en Kleur & Stijl. Met als afsluiting een fotoshoot van jou op je mooist met een professionele fotograaf!

In de waanzinnige cursus Trash Fashion gaat het over mode maken met restmateriaal met een torso als basis. Een cursus om je helemaal op uit te leven met als afsluiting een bonte, kleurrijke expositie in De Reggehof!

In de cursus Creatieve Fotografie wordt je uitgedaagd om anders naar je omgeving te kijken en te fotograferen. Fotografie is meer dan het registreren van wat je ziet. Als je ambities hebt in de grafische beeldvorming en kunst, is dit een niet te missen cursus. Met ook voor deze cursus een stijlvolle expositie in De Reggehof!

Tot slot kan meegedaan worden met de cursus Grafitti op de late maandagmiddag. Graffiti wordt steeds meer tot grafische kunst verheven. Wij bieden de basis voor het maken van dergelijke kunstwerken en het professioneel gebruik van de spuitbus.  De cursussen Dit ben ik!, Trash Fashion en Creatieve Fotografie zijn op de vroege avonden, zodat na het maken van het huiswerk er tijd is voor ontspanning met een cursus van het Creatief Centrum.

Voor volwassenen vanaf 18 jaar bestaat het najaarsprogramma uit Schminken Basis, Mozart Leven en werk, Tekenen naar de werkelijkheid en Schrijverswerkplaats. Fijne cursussen voor de geest en de zintuigen.

Het aanbod van het Creatief Centrum | De Reggehof is erop gericht de creativiteit van kinderen, jongeren en volwassenen te ontwikkelen en te stimuleren, want creativiteit is belangrijk voor persoonlijke ontwikkeling en levensgeluk. Door de eigen creativiteit te ontdekken en te gebruiken, kan iedereen meer genieten en meer bereiken door nieuwe inzichten en het vinden van oplossingen.

Op de website www.reggehof.nl/creatiefcentrum staan alle cursussen uitgebreid beschreven. Aanmelden kan reeds plaatsvinden, dus maak daar tijdig gebruik van.