Ingezonden: Papierboys in nood, ANWB-er Benno redt
Na een maandagmorgen die voorspoedig was verlopen, we waren op tijd vertrokken , veel papier, het weer was mooier weer als voorspeld ging het in de middag mis........ Via het Kartiersdorp kwam de wagen bij Dannenoord. Bij het inrijden van de laan was het al te merken de achterband liep langzaam leeg. De wagen was zwaar beladen. Na de dozen bij Silvia Lotte van de Aya Veda-praktijk nog op de wagen te hebben gepakt werd nog net de paralelweg naar Hengevelde gehaald. Bij Grobben moest worden gestopt de band reed op de velg. De "wegenwacht" werd gebeld.
Benno Rotink van Mechanisatie Rotink kwam binnen 10 minuten aangereden. Klasse! Er werden twee wielen uit Hengevelde ingereden, helaas het waren wielen met vijf bouten terwijl het een wiel met zes bouten moest zijn. Wachten, tussendoor veel bekijks en aanspraak. Ook veel vermaak of was het meer leedvermaak.
De wagen werd opgekrikt. De band werd gewisseld. In de lekke band zat een schroef. Na Benno Rotink bedankt te hebben voor zijn vlotte dienstverlening kwam "het spul" weer op de wagen en ging het richting Hengevelde. Na de wagen gelost te hebben bij de containers op het Rupertserve ging het met grote spoed verder in het dorp. De drie kwartier tijdverlies moest terug gewonnen worden. Dat lukte wonder. Om half vijf "stapten we moe en voldaan" de kantine binnen. Al met al was het toch een mooie dag.