Pluk raak voor een knaak op 28 & 29 september
Zoals we de afgelopen week hebben gemerkt zit de zomer er op. De herfst is in aantocht met zijn mooie kleuren en hopelijk ook nog wat aangename dagen. We hebben een fantastisch mooi pluk- en theetuin seizoen achter de rug. En dat willen we feestelijk afsluiten.
In het laatste weekend van september kunt u helpen de pluktuin leeg te plukken. Op zaterdag 28 septemberen zondag 29 septemberkunt u voor maar € 2,50 zelf een groot boeket bloemen plukken (op=op, 1 bos pp).
In onze bloemenpluktuin hebben wij veel verschillende soorten eenjarige, zoals Cosmos, Dahlia’s, en zonnebloemen. Wij hebben ook een groot aantal vaste planten en grassen die geschikt zijn om te plukken. In totaal een grote verscheidenheid, waar iedereen wel iets van zijn gading kan vinden.
Na het plukken even uitrusten en nagenieten? In ons theehuis staat een high tea buffet klaar. U kunt zelf de hapjes kiezen waar u van wilt genieten en u kunt lekker plaats nemen in onze theetuin. Mocht het weer wat tegenvallen dan zorgen we voor overdekte zitplaatsen.
We hebben ook diverse kramen met tuin- en decoratieartikelen staan. Slotshoek Interieur met steigerhouten tuinmeubelen, Beuving Sierbestrating met advies over alle soorten bestrating, kunstgras, grind en verlichting, EK-hekwerken met landhekken en erf afscheiding en een kraam met tuindecoraties, bloembollen enz. Ook hebben we diverse planten acties voor dat weekend.
Genoeg reden dus om even langs te komen. Lekkere hapjes eten van het high tea buffet. Een groot boeket plukken voor maar € 2,50. Gezellig even rondlopen op onze kwekerij..... Ontspannen, lekker en leuk. U bent van harte welkom aan de Haaksbergerweg 19, Markelo. Dit is aan de N347, halverwege tussen Goor en Hengevelde.
Jolanda Veenhof
de Tuinderij
PS; nog een tip. Op zaterdag 28 september kunt u een bezoekje aan ons combineren met de Fair ‘Lekker Leven” die in het buurthuis ’t Karspel gehouden wordt aan het begin van de Haaksbergerweg in Kerspel Goor.