Simone Keuper wint met overmacht Snertloop in De Lutte

Simone Keuper uit Hengevelde heeft zondag de Snertloop in De Lutte gewonnen op de 9,6 kilometer. Ze finishte in 37:47 minuten. Bij de vrouwen werd Jolijn Ehringfeld tweede in 40:00 minuten, gevolgd door Stefanie ter Hofstede, die in 40:07 minuten over de streep kwam.
De 39ste editie van de Snertloop trok maar liefst 1.215 deelnemers. Het was droog en licht winters weer, ideaal voor een hardloopwedstrijd. De Lutte liet opnieuw zien waar een klein dorp groot in kan zijn. Met ruim 80 vrijwilligers stond er een uitstekend georganiseerd evenement, en daarnaast deden er 146 lopers uit het eigen dorp mee.
De organisatie kijkt tevreden terug op een geslaagde dag. Volgens Carmen Steghuis van Loopgroep De Lutte was vooral de jeugd opvallend goed vertegenwoordigd. Ze zegt: “We hebben nog nooit zoveel jeugdige deelnemers gehad. Echt leuk om te zien dat enthousiasme. Na een hardloop-clinic op school hebben 49 kinderen uit De Lutte mee gedaan aan de 2,4 km. De rest komt uit de hele regio. Vaak samen met ouders.”
