Sinterklaasfeest van kinderdagverblijf Bommel
Vanmorgen was het dan zover! Het sinterklaasfeest van kinderdagverblijf Bommel de Beer en BSO Het Berenbos. Alle kindjes waren zeer gespannen , de Sint had immers een brief gestuurd maar zou hij dan toch met zijn pieten ook dit jaar wel naar Hengevelde komen? Maar gelukkig Sinterklaas kwam wel met zijn 3 pieten om naar alle hobby’s die de kinderen voor Sinterklaas hadden bedacht te komen kijken. Er werd dan ook vol op gefeest, van een liedje tot aan een dansje. Ook werd er door de kinderen de hobby uitgebeeld om zo Sinterklaas aan een hobby te helpen.
Er kwam deze morgen van alles voorbij. Van voetballer tot zwemmen, van parachutespringen tot aan een kok. Er was zelfs een kok piet met Sint mee gekomen. Deze Piet deed dan ook volop op het lied van Heel Holland bakt mee! Nadat de mooie taart van de BSO kinderen binnen was gereden was er ook tijd voor een jarige. Lieke Paalman werd dan ook door de hele zaal toegezongen en uiteraard deed ook de Sint mee .Ook mocht op deze geweldige morgen de polonaise niet ontbreken.
Aan een mooie ochtend komt natuurlijk ook een eind. Sinterklaas werd uitgezwaaid en gezongen. Daarna was het tijd om het cadeautje op te halen. We hopen dat iedereen een mooie morgen heeft gehad. Hopelijk komt sint en de pieten ook volgend jaar weer richting Hengevelde!