Tweede Zomercafé Hengevelde-Bentelo-Delden in 2025
Zaterdag 9 augustus werd in de Hengevelde voor de senioren weer een Zomercafé georganiseerd. Het was de tweede uit een serie van twee Zomercafés. Ruim 50 gasten uit Hengevelde, Bentelo en Delden waren naar De Marke in Hengevelde gekomen. De meesten met eigen vervoer, enkelen met de bekende gele Franjebussen.
KLIK HIER voor een fotoalbum
Welkom met muzikaal vertier
Na de ontvangst met koffie/thee met een lekkere koek opende Franje-bestuurslid Marjan Hof de middag door iedereen welkom te heten. Zij gaf de microfoon door aan Marrie Blanken (uit Hengevelde) en Gerie Scholten (uit Haaksbergen) die samen zorgden voor muzikaal vertier. Met begeleiding van twee accordeons werden allerlei hits uit de jaren 50-60-70 gezongen en, heel belangrijk, ook meegezongen! De woonboot, Twee reebruine ogen, Het kleine café aan de haven, Brabant, etc. etc.: allemaal kwamen ze voorbij. De zaal was enthousiast en na afloop van elk nummer klonk er een daverend applaus. In elke pauze was er uiteraard een drankje en gezien de temperatuur (zowel buiten als binnen) was dat geen overbodige luxe.
Sponsoren bedankt!
In de grote pauze kwamen de broodjes hamburger belegd met gebakken ui en gedrapeerd onder een sausje (als je dat wilde) op tafel. Zo te zien was dat voor de senioren geen dagelijkse kost: het ging erin als koek….. Het smaakte voortreffelijk! Dit alles was mogelijk gemaakt door sponsoring van bakkerij Nollen, slagerij Brummelhuis, de Bloemenruiker, Coop en de ZuivelBroeders, allen afkomstig uit Hengevelde.
Dank
Uiteraard stonden de vele Franjevrijwilligers klaar om te fungeren als chauffeur, busbegeleider, gastvrouw, etc. etc. Ook zonder hen was dit alles niet mogelijk geweest. Dank aan allen! Na de grote pauze werden nog enkele nummers gespeeld en (mee)gezongen. Iedereen heeft zo weer een fantastische middag gehad.