Vrouw Actief Hengevelde viert 70-jarig bestaan: “We blijven in beweging!”
Vrouw Actief Hengevelde (V.A.H.) bestaat 70 jaar. Een prachtige mijlpaal voor deze springlevende vereniging, die ooit begon als het Katholiek Vrouwengilde (K.V.G.) en zich door de jaren heen wist te ontwikkelen tot een actieve club met oog voor verbinding, creativiteit en gezelligheid.
In 1955 werd de vereniging opgericht, in een tijd waarin kennisoverdracht centraal stond. Tegenwoordig ligt de nadruk op activiteiten, ontspanning én ontmoeting. “We willen er voor álle vrouwen zijn, jong én ouder, en zeker niet alleen voor dames uit Hengevelde,” aldus het bestuur.
Hoewel het beeld van een vrouwenvereniging soms geassocieerd wordt met “een grijs clubje dames”, klopt dat beeld volgens de V.A.H. absoluut niet. “De meeste leden zijn 50-plus, maar we willen nadrukkelijk een klankbord zijn voor iedereen. V.A.H. is springlevend!”
Aantrekkelijk programma
Ook komend seizoen staat er weer een veelzijdig programma op stapel. Zo is er een workshop “Stippen op porselein”, een creatieve avond bloemschikken onder deskundige begeleiding, en brengen De Zuivelbroeders een bezoek met hun heerlijke streekproducten. Verder staat een excursie naar Bolletje in Almelo op de planning, evenals het jaarlijkse mei-uitje.
V.A.H. is méér dan alleen activiteiten. Er is ruimte voor eigen inbreng van leden en thema’s zijn actueel, creatief, spiritueel én verbindend.
Nieuwe leden welkom
De vereniging verwelkomt graag nieuwe gezichten. “Iedereen is van harte welkom om eens een avond mee te maken en sfeer te proeven. Actief blijven, dat is ons motto,” aldus het bestuur.
Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem dan contact op via vrouwactief@outlook.com of bel met Erna ten Thije o/g Boonkkamp op 06-23831480.