ZONNEBLOEMNIEUWS APRIL 2023

In de laatste week van maart ging de Zonnebloem twee maal op stap, allereerst naar tuincentrum Borghuis voor een gezellige winkelmiddag. Op 30 maart had de SIO een goed verzorgde middag georganiseerd waar wij hen van harte voor bedanken. Onze deelnemers hebben genoten van een heerlijke lunch verzorgt door de Gebrande Waateren, een fantastische rondrit met de rolstoelbus van Ter Doest door het Twentse land met een bezoek aan de Herterij in Geesteren (Ov) en afsluitend hebben we lekker gegeten bij de Kolenbrander.

In de week voor Pasen weer een groot aantal mensen door onze vrijwilligers verrast met een tulpenschoofje als paasattentie.

Onze volgende activiteiten zijn ook alweer gepland, begin juli staat de jaarlijkse Ontmoetingsdag samen met de zonnebloemafdelingen Beckum en Bentelo gepland en

op 21 juli organiseren we voor onze eigen afdeling het jaarlijkse uitstapje. De invulling van deze dag wordt nog even geheim  gehouden.

Maar eerst is het weer tijd voor de Jaarlijkse loterij!!

Zonnebloemloten voor mooie momenten, écht dichtbij

Op dinsdag 4 april is de lotenverkoop van de jaarlijkse Zonnebloemloterij gestart, tot 9 september duurt deze verkoopperiode. Met de opbrengst bekostigt Nationale Vereniging de Zonnebloem haar uitstapjes en activiteiten voor mensen (18+) met een lichamelijke beperking. Hiermee doorbreekt de Zonnebloem het sociaal isolement van deze kwetsbare groep mensen.  

Vanaf komende week gaan Zonnebloemvrijwilligers met de loten langs de deuren. Ook de Zonnebloemafdeling Hengevelde-Isidorushoeve zal de komende tijd bij u aanbellen met de lotenboekjes. Door mee te spelen steunt u het lokale Zonnebloemwerk: van elk verkocht lot van 3 euro komt vijfenzeventig procent (€ 2.25) direct terecht bij de plaatselijke Zonnebloemafdeling. Hiervan worden vele activiteiten en uitstapjes mogelijk gemaakt. Het overige deel komt ten goede aan de landelijke projecten van de Zonnebloem, waaronder de Zonnebloemvakanties, Zonnebloemauto’s en -fietsen en de organisatie van de loterij.

 

Vergrote winkans 

Mensen die meespelen met deze 54ste editie van de loterij maken kans op mooie prijzen: het prijzenpakket is met ruim 24.000 prijzen verviervoudigd ten opzichte van andere jaren. Er zijn onder andere geldprijzen tot 15.000 euro te winnen, e-bikes, Ipads, dagjes uit, vakanties in eigen land, airfryers en cadeaubonnen van diverse winkelketens.

U kunt u loten kopen bij de vrijwilligers die bij u aan de deur komt, maar hebt u deze gemist dan kunt u onze afdeling ook steunen door online loten te kopen via onderstaande link, https://www.zonnebloem.nl/loten/p/a00551 uw bijdrage komt direct bij de afdeling Hengevelde-Isidorushoeve terecht. Hebt u geen contant geld in huis? Betalen kan ook met de QR code die de vrijwilliger bij zich heeft. De trekking is op 9 oktober a.s.

Mensen die hun loten online registreren ontvangen automatisch bericht over de uitslag. Bedankt dat u meespeelt, want ook bij ons geldt ”Er kan zoveel meer dan je denkt”

Nationale Vereniging de Zonnebloem

De Zonnebloem verrijkt de levens van ruim 90.000 mensen met een lichamelijke beperking. Al meer dan zeventig jaar maakt de vereniging bezoeken aan huis, dagjes uit en aangepaste vakanties mogelijk. Ruim 30.000 vrijwilligers zijn actief in vrijwel elke wijk, dorp en stad in Nederland. De vereniging streeft naar een samenleving, waaraan mensen met een lichamelijke beperking zorgeloos en vanzelfsprekend kunnen deelnemen. De Zonnebloem zegt niet voor niets: ‘Er kan zoveel meer dan je denkt’.