Zonnebloemnieuws juli 2025
Afgelopen jaar werden er verschillende activiteitengeorganiseerd en bezoekjes gebracht door onzevrijwilligers. Op vrijdag 11 juli was het hun beurtvoor een dagje uit. Om 12.00 uur werd er gestart vanaf Café Dwars.
De vrijwilligers van de Isidorushoeve hadden een prachtig rondje Haaksbergen uitgestippeld. Zo werd van het zelf meegebrachte lunchpakket genoten bij de kantine van de plaatselen ook daarna waren er de nodige stops met hapjes en drankjes, waar traditiegetouw een advocaatje bij hoort, de middag werd afgesloten bij Hof van Sprakel tussen Beckum en Isidorushoeve. Hier hebben we in Italiaanse stijl genoten van door de eigenaresse zelf bereidde pizza’s, salades en alles wat daarbij hoort. Na het afsluitende ijsje en drankje werd dit Zonnebloemseizoen afgesloten.
Dit betekent niet dat de Zonnebloemvrijwilligers er niet zijn voor de deelnemers die daar behoefte aan hebben. Laat het ons weten. In september starten we weer met onze activiteiten, allereerst is er de Nationale Ziekendagen op 22 september organiseren we een modeshow i.s.m. de firma Blauw uit Enschede.
|
|
|