Zonnebloemnieuws november 2025

Terugblik en vooruitblik
Het jaar 2025 loopt alweer ten einde. Dat betekent dat de Zonnebloem alvast vooruitkijkt naar 2026. Toch eerst even terug naar afgelopen week: ongeveer 40 deelnemers van onze afdeling genoten van een gezellige middag in Zalencentrum Beltman in Diepenheim, georganiseerd door regio Zonnehof. Ook de afdelingen uit Beckum, Bentelo en Goor waren hierbij aanwezig. Voor de muzikale omlijsting zorgde het duo Soul2Soul uit Goor, en natuurlijk ontbraken een hapje en een drankje niet. (Zie foto’s)

Wervingsactie Zonnebloem
In de week van 24 t/m 29 november organiseert het Nationaal Bureau van de Zonnebloem een donateurswervingsactie in Hengevelde. In deze periode kun je tussen 10.00 en 21.00 uur ambassadeurs van de Zonnebloem aan de deur verwachten.
Deze ambassadeurs zijn herkenbaar aan een donkergrijze jas met het Zonnebloemlogo, een geldig legitimatiebewijs en een Zonnebloem keycord. Let op: ze hebben géén pinautomaat of collectebus bij zich en zullen nooit om contant geld vragen.
Voelt het contact met een van de ambassadeurs onprettig? Vraag dan gerust om zijn of haar naam en geef dit door aan ons. Wij zorgen dat dit bij de organisatie gemeld wordt.
Kerstactiviteiten en plannen
Op 10 december gaan we met een aantal deelnemers kerstinkopen doen in Enschede.
In de decembermaand bezorgen onze vrijwilligers weer attenties bij zieken en minder mobiele mensen in Hengevelde en Isidorushoeve.
We starten 2026 op vrijdag 16 januari met onze inmiddels traditionele nieuwjaarsborrel en gezellige bingomiddag.
Voor het komende jaar staan weer diverse activiteiten op het programma. We houden jullie via onze vrijwilligers en natuurlijk via Wegdamnieuws op de hoogte.
Bent u zelf fysiek beperkt en wilt u ook graag gebruikmaken van de diensten van de Zonnebloem? Neem dan gerust contact op met een van onze vrijwilligers of met Ria Doeschot via 06-57067111.
Tot slot
Wij wensen iedereen in Hengevelde en Isidorushoeve alvast een warme en gezellige decembermaand toe!