Zonnebloemnieuws september

Rabo ClubSupport

Bent u lid van Rabobank Centraal Twente en wilt u de Zonnebloem steunen? Dat kan nog tot 29 september. Breng uw stem uit via de Rabo App of online via Rabobank ClubSupport en stem op Zonnebloemafdeling Hengevelde.

Wij rekenen op uw steun!

Ziekendag 2026

Op zondag 13 september werden weer ruim 40 zieken en ouderen in Hengevelde verrast met een bezoekje en een bloemetje. Dit gebeurde door vrijwilligers van de Zonnebloem, maar ook door mensen die gehoor gaven aan onze oproep om iemand te verrassen met een bloemetje.

We willen vooral ook deze mensen hartelijk bedanken dat zij de tijd hebben genomen voor iemand uit onze gemeenschap. Je doet er veel mensen een plezier mee en het geeft ook jezelf veel voldoening om iemand blij te zien.

Bedankt!

Zonnebloemloterij

De verkoopperiode van de Zonnebloemloterij is voorbij. Volgende week vindt de trekking plaats. Zodra de uitslag bekend is, zal de trekkingslijst op deze site verschijnen.

De Zonnebloemafdeling Hengevelde-St. Isidorushoeve wil iedereen hartelijk bedanken voor de steun.

U kocht bijna 1.800 loten à € 3,00, waarvan € 2,25 per lot bestemd is voor de afdelingskas. Met dit mooie totaalbedrag kunnen we weer leuke activiteiten organiseren en mensen blij maken met een leuke attentie.

Hartelijk dank voor uw steun!