Nieuwe subsidie voor verduurzamen maatschappelijke accommodaties
Er is een nieuwe subsidie beschikbaar voor het verduurzamen van maatschappelijke accommodaties in Hof van Twente. Er is in totaal € 200.000,- beschikbaar.
Energieneutraal Hof van Twente
De nieuwe subsidie is voor het verduurzamen van maatschappelijke accommodaties. Wethouder Edwin Scheperman: “Deze subsidie draagt bij aan een energieneutraal Hof van Twente in 2035. Het is belangrijk dat ook onze maatschappelijke organisaties met een eigen accommodatie mee kunnen doen aan verduurzaming.”
Wat zijn maatschappelijke accommodaties?
Dit zijn gebouwen die gebruikt worden voor sociaal-culturele en sportieve activiteiten. Ze moeten in eigendom en beheer zijn bij een stichting of een vereniging. School- en kerkgebouwen komen niet in aanmerking voor de subsidie.
Welke maatregelen komen in aanmerking voor de subsidie?
Dat zijn bijvoorbeeld maatregelen als: ledverlichting, warmtepompen, HR-glas, isolatie, zonnepanelen of energiecoaching.
Over de subsidie
- U kunt de subsidie aanvragen tot 31 december 2026
- U kunt subsidie aanvragen voor 25% van de investeringskosten
- De subsidie is maximaal € 15.000 per aanvraag per accommodatie
- We kennen subsidies toe op volgorde van binnenkomst van een volledige aanvraag
- In totaal is er € 200.000,- beschikbaar
Heeft u nog vragen?
Neem dan contact op met Martin Slagers, martin.slagers@hofvantwente.nl of 0547 – 85 85 85.