Hengeveldse Abir Abed Elal zorgt voor vluchtelingen

Een groep medewerkers van gemeente Hof van Twente met onder andere Abir Abed Elalorganiseert de Actie Toilettas. Medewerkers en inwoners van Hof van Twente worden opgeroepen een gevulde toilettas te doneren voor vluchtelingen die in Nederland verblijven. De toilettassen worden via het COA verdeeld onder de opvanglocaties.De actie is een initiatief van gemeenteambtenaar de Wegdamse Abir Abed Elal samen met enkele collega’s. Het college van burgemeester en wethouders ondersteunt deze actie en roept inwoners op om eventuele inkopen zoveel mogelijk lokaal te doen.
Medewerkers en inwoners van gemeente Hof van Twente worden opgeroepen een toilettas te vullen en in te leveren.
De toilettassen worden verzameld bij de inleverpunten, voor Hengevelde in sporthal de Marke en via het COA verdeeld onder vluchtelingen die in Nederland verblijven. Het COA juicht deze actie toe: “Er is grote behoefte aan toiletspullen onder de vluchtelingen die ons land binnenkomen. Deze actie is een hele praktische vorm van hulp, waar we heel blij mee zijn.”
Inhoud van de toilettas:
Wie een toilettas wil doneren, kan kiezen uit een herentoilettas, een damestoilettas of een kindertoilettas.
In overleg met het COA is een lijst samengesteld met 6 producten:


Wie geen toilettas wil of kan samenstellen, kan ook losse producten inleveren. Als u hiervoor producten gaat kopen, dan zou het fijn zijn als u dat doet bij één van de vele winkels in onze gemeente.
Inleveren
U kunt de toilettas(sen) of losse productentot en met vrijdag 16 oktober inleverenbij één van de onderstaande inleverpunten in gemeente Hof van Twente. De tas moet voorzien zijn van een sticker of kaartje waar op staat of het een heren-, dames- of kindertoilettas is. Op het inleverpunt staan kratten of dozen waar u de toilettas in kunt doen. Er zijn ook dozen voor losse producten. U kunt de toilettassen inleveren tot en met vrijdag 16 oktober bij sporthal de Marke en op de volgende inleverpunten:
-de Marke in Hengevelde
– Het Beaufort in Markelo
– Het Parochiehuis in Delden
– De Pol in Bentelo
– Het gemeentehuis in Goor.
We hopen hier snel de overige kernen aan te kunnen toevoegen. De meest recente lijst met inleverpunten is te vinden via deze site. We houden u ook op de hoogte via Facebook:www.facebook.com/gemhofvantwente