Fietstas gestolen bij sporthal de Marke: wie heeft iets gezien?

Een inwoner van Hengevelde waarschuwt dorpsgenoten na een brutale diefstal bij sporthal De Marke. Woensdagavond 21 oktober werd tussen 22.30 en 23.45 uur een fietstas van een geparkeerde fiets gestolen. De eigenaar hoopt dat iemand iets heeft gezien.

De fietstas hing aan een fiets die voor sporthal De Marke stond. Toen de eigenaar terugkwam, bleek de tas verdwenen. Een slot op de fietstas erbij is dus tegenwoordig klaarblijkelijk ook al nodig.

De gedupeerde reageert verbaasd en waarschuwt andere Hengeveldenaren:
“Er zijn weer struikrovers op pad in Hengevelde. Ook fietstassen zijn blijkbaar niet meer veilig om zonder slot achter te laten.”

Met de melding wil de eigenaar niet alleen anderen waarschuwen, maar ook proberen te achterhalen wie verantwoordelijk is voor de diefstal.

Heeft iemand woensdagavond tussen 22.30 en 23.45 uur iets verdachts gezien bij sporthal De Marke? Of is er iemand die meer weet over de verdwenen fietstas?

Reacties en tips zijn welkom via WegdamNieuws.