zaterdag 26 januari, 2013 om 07:18
Geplaatst in
Sport
1e WVV’34 Quiznight daverend succes
Met een bezetting van over de 100 personen kan men rustig spreken van een succesvolle eerste keer van de WVV’34 quiz. Vele hersenkrakers kwamen voorbij als wie miste de laatste strafschop op het EK in 1994 voor Nederland en wie benutte de penalty in de finale tussen FC Twente en PSV in 2001. Bijzonder was de spelregel gedurende deze avond; Wie betrapt werd op gebruik van mobiel internet werd veroordeeld tot een dansje te maken a la publiek!
Het arsenaal van vragen ging van de eredivisie naar het buitenland, en van een WVV ronde naar diverse logo’s. De titel ging uiteindelijk naar het jeugdbestuur (zie onder) met 68 van de maximale 84 punten.
De organisatie was nu reeds in de volle overtuiging dat het gebeuren van gisterenavond niet bij een éénmalig gebeuren zal blijven....wordt vervolgd.