Swingpad Hengevelde act 5: Duo Stoepvrees bij Hotel Hof van Twente

Stoepvrees bestaat uit zangeres Carmen Assink uit Beckum en gitarist Johan Coes. Samen vormen zij een akoestisch muziekduo dat met zorg en toewijding covers vertolkt binnen de genres rock, blues, folk en pop. Hun muzikale reis begon kleinschalig, met “kleine akoestische liedjes, gezellig voor de kachel”.
The Rolling Stones, Tom Petty en Robert Cray
Vanuit die intieme setting groeide de wens om hun muziek met een breder publiek te delen. Toen zij letterlijk de straat op gingen om op te treden, ontstond de naam Stoepvrees, een knipoog naar die eerste spannende stap naar buiten.
Het duo staat bekend om hun ingetogen, pure en passievolle interpretaties van bekende nummers. Met een sobere, akoestische bezetting weten zij liedjes terug te brengen tot hun essentie, waarbij ruimte ontstaat voor gevoel en nuance.
Het repertoire omvat onder meer werk van The Rolling Stones, Tom Petty en Robert Cray, zorgvuldig gekozen en met eigen signatuur uitgevoerd.
3 MEI 2026
Muzikale route van 13:00 – 16:30 uur
ACT 5
Akoestisch Duo STOEPVREES
Hotel Hof van Twente
Goorsestraat 25
Beginnen om 14.00 uur
3 x 30 minuten spelen
met 30 minuten pauze ertussen
Speeltijden:
14.00 – 14.30
15.00 – 15.30
16.00 – 16.30
