BHvT maakt zich op voor de halve van Diepenheim.
In de afgelopen maanden is er flink getraind door de lopers. Er zijn vele kilometers gemaakt, tips en ervaringen zijn uitgewisseld. Omdat iedereen zijn voorkeur heeft voor parcours en starttijden hebben een tiental lopers gekozen voor de halve van Hengelo of Enschede. Voor hen is al het harde werken al beloond. Geen uitval bij de deelnemers, een ieder kwam tevreden over de finish.
Zondag aanstaande is de halve marathon van Diepenheim, een loop in en rond Diepenheim. Het parcours staat niet bekend als een snel, maar wel als een ontzettend mooi parcours. De marathon is opgedeeld in 3 rondes (7-9-5 km) en elke ronde gaat een stuk door het midden van Diepenheim. Hierdoor kan de halve ook als estafette gelopen worden. Kortom, het is een loopevenement voor iedere loper. Deze opzet zorgt er dan ook voor dat er van de loopgroep BHvT weer 10 lopers aan de start staan voor de individuele halve marathon, en daarnaast zijn er ook nog drie teams die mee doen aan de estafette.
.
Zoals hierboven vermeld wordt de halve marathon verdeeld in 3 rondes (zie www.kastelenloopdiepenheim.nl voor het parcours). Hierdoor is het erg gezellig om te komen kijken. Een goede plek voor toeschouwers is de Grotestraat. Hier zullen de lopers meerdere keren langskomen en dat maakt het aanmoedigen en het volgen van het wedstrijdverloop erg makkelijk.
Dus wilt u onze lopers komen aanmoedigen en hen belonen voor hun inzet….… ze starten om 12.00 in het midden van Diepenheim