Cupido Dames 1 doet goede zaken in de voorbereiding, 13 jarige maakt debuut

Tijdens een vierkamp in Delden werden alle wedstrijden gewonnen met grote cijfers.Achtereenvolgend werden Webton Hengelo(25-14,25-13) Dynamiek Goor(25-15,25-14 en Devoc Delden(25-23,25-15) van het veld geslagen.
Dit ook nog eens zonder drie vaste waarden waardoor diverse speelsters noodgedwongen op andere posities speelden. De 13 jarige Marieke Beuving uit de B1 maakte haar status als talent geheel waar en speelde een uitstekende wedstrijd.
Tevens vierde Karlijn Wensink na een lange knie blessure haar rentree, voor de afwezige Meike Cent verzorgde zij de passing op de libero positie.

Komende week spelen de dames nog een oefenpot tegen Dynamo Neede D1 en de week erop tegen Buvo Buurse om zo in ieder geval goed voorbereid aan de start van de competitie te verschijnen.

Op 1 oktober zal de eerste wedstrijd gespeeld worden en dit is meteen een derby tegen Time out uit Diepenheim.