Gouden Schoen WVV´34: Hamoudi jaagt op bronzen schoen
Ondanks het zure verlies van zijn elftal, 3-2 tegen Gendringen, kon Hamoudi toch nog een klein beetje lachen. Hij wist met zijn goal (1-1) van zondag op te rukken naar plek 3 in het klassement. Dit betekent aan het eind van het seizoen de bronzen schoen. Ook wist Wouter Roescher bij WVV 1 te scoren. Helaas niet genoeg voor de winst.
Er waren vele elftallen vrij afgelopen speelronde, zoals WVV 2, WVV 3 en WVV 8.
Twee elftallen gingen op bezoek bij Bon Boys, namelijk het 4e en het 5e. Zelfde tijdstip en naast elkaar spelend, ideaal dus voor beide teams omdat ze aan de krappe kant zaten met de spelers.
WVV 4 pakte een punt, eindstand 2-2. Dennis Groothold en Rob Wissink waren de goalgetters.
Bij WVV 5 had Wout Essink maar een halve minuut nodig om zijn 1e van die dag binnen te tikken. Uiteindelijk maakte hij er twee. Die andere kwam op naam van Edwin Vorgers. Eindstand 3-0.
Het 7e liet weer punten liggen in de race om het kampioenschap, uit bij Haaksbergen 3 werd het 1-1. Kasper Put scoorde.
Bij WVV 9 weten ze ook eindelijk een keer weer wat winnen is, concurrent Delden werd vrij eenvoudig opzij gezet. Namelijk met 4-0. Teun Storteler dirigeerde zijn elftal naar de overwinning, hij scoorde zelf 1x, Mathieu Lubberdink ook 1x en David Spekerijse 2x.
Doelpuntenmakers bij WVV 6 waren afgelopen donderdag, David Spekerijse 2x, Kevin Smit 1x, Danny Nijland 1x.
Vrijdag 20 mei het WVV/WHC sportgala, aanvang 20.30 uur in de kantine van WVV