Johan Horstink wint 10 over rood Gebrande Waateren

Johan ontvangt de beker uit handen van Stephan ter Doest

Johan Horstink uit Delden is afgelopen donderdagavond winnaar geworden van het 10 over rood biljarttoernooi bij de Gebrande Waateren.
Van de 36 deelnemers mocht hij na een zinderende finale tegen Arjan Assink de wisselbokaal mee naar huis nemen.

Hij volgt hiermee de winnaar van 2025 Jan Assink op die toch wel verassend in de tweede ronde werd uitgeschakeld door niemand minder dan Jon Klein Breteler.

Er werd gespeeld volgens het knock-out systeem (verliezen is uitgeschakeld), waardoor er steeds minder namen in de koker over bleven.
Het was een super gezellige avond voor iedereen en het toernooi is zeer sportief verlopen.

In de finale namen Johan Horstink en Arjan Assink het op tegen elkaar. Het was een super spannende strijd waarin de zenuwen soms goed merkbaar waren.

Arjan kwam na een 8-1 achterstand nog terug tot 9-9 en kreeg zelfs nog kansen om de wedstrijd te beslissen, maar het was toch Johan Horstink die uiteindelijk met 10-9 won.

Noteer al vast in uw agenda volgend jaar zal het toernooi plaatsvinden op donderdag 12 augustus.

Winnaar Johan Horstink aan zet
De verliezend finalist Arjan Assink in actie