Loopgroep Hengevelde actief bij zonnige Woest Lochemsebergloop
Zaterdagmiddag stond voor Loopgroep Hengevelde in het teken van de Woest Lochemsebergloop, een sportief evenement met een gemoedelijke sfeer en een flinke dosis gezelligheid. Om 13.30 uur gingen zes enthousiaste powerwalkers van start. In stevig tempo werd de prachtige route door de Lochemse natuur afgelegd.
Toen zij hun ronde volbracht hadden, stonden ze klaar om de dames die deelnamen aan de 9,5 kilometer hardloopwedstrijd uit te zwaaien en aan te moedigen. Terwijl de hardlopers hun eerste kilometers maakten, streken de powerwalkers neer op het terras. Daar werd niet alleen gezellig nagepraat, maar ook goed voor de innerlijke mens gezorgd.
Niet veel later trokken de dames nogmaals de berg op, dit keer niet voor zichzelf, maar om de hardlopers aan te moedigen tijdens het laatste en zwaarste stuk van het parcours. Een mooi gebaar dat de saamhorigheid van de groep onderstreepte.
De middag werd gezamenlijk afgesloten bij de toren, met tevreden gezichten en blije harten. Het was een geslaagde dag, perfect georganiseerd door Woest en zeker voor herhaling vatbaar. Een aanrader voor iedereen die van beweging, natuur en gezelligheid houdt!