Met WVV’34 B2 en F1 in Twente Bus naar de bekerfinale?
Aankomende zaterdag spelen de junioren van B2 en de F1 pupillen de bekerfinale! De wedstrijd van B2 start om 13.00 uur op het speelveld van voetbalvereniging vv Tubantia in Hengelo. De tegenstander is KOSC B3 dat kampioen is geworden met 30 punten uit 11 wedstrijden. Beide teams komen uit in de derde klasse.
Brian Kuipers heeft de Twente bus, bijna volgens traditie, wederom beschikbaar gesteld. Andre Assink is bereid gevonden te rijden.
Belangstellenden die mee willen en de mannen aanmoedigen; dat kan! De bus vertrekt half 12 bij het sportpark Rupertserve.
F1 speels op hetzelfde sportpark zaterdag tegen EMOS F1 uit Enschede en wel om 11.00 uur. Zij gaan met busjes van ter Doest. Emos is 6e geworden in de tweede klasse, WVV eindigde op de derde plaats, eveneens in de tweede klasse.