Alzheimer Café Hof van Twente heeft aandacht voor verschillende vormen van dagbesteding

26 mei 2026 is de eerstvolgende café avond van Alzheimer Café Hof van Twente en heeft als onderwerp DAGBESTEDING.

Het is goed om er al vroeg mee te starten, ook bij beginnende dementie. Dagbesteding geeft een week (vast) ritme en structuur, daarnaast is het gezellig en leuk. Zeker als dementie langzaam erger wordt, zorgt dagbesteding er ook voor dat mantelzorgers even tijd voor zichzelf hebben.

De nadruk ligt op gezelligheid en ontspanning. Er zijn verschillende vormen van dagbesteding en de volgende dagbestedingslocaties binnen de Hof van Twente zullen aanwezig zijn deze avond:

Carintreggeland

Extercate

’t Lenferink

De Oude Klare

Overstap

Deze bijeenkomst vindt plaats van 19.15 – 21.00 uur in De Reggehof in Goor.

De toegang voor deze café avond is gratis en de zaal is open vanaf 18.45 uur.

Kom langs om ervaringen te delen en/of te horen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Alzheimer Café Hof van Twente door te bellen naar Salut 0547-260053 of te mailen naar [email protected].