Zonnebloemnieuws januari 2026

de zonnebloem 560x309

Allereerst voor iedereen een fijn en gezond 2026!

Het jaar 2026 is nog maar net begonnen, maar toch staat de eerste Zonnebloemactiviteit alweer op de agenda. Op vrijdag 16 januari beginnen we met de nieuwjaarsborrel met bingo.

Om 14.00 uur beginnen we met koffie en iets lekkers erbij,daarna is het tijd voor de bingo  met leuke prijsjes verzorgd door de vrijwilligers. Natuurlijk is er ook tijd om gezellig bij te praten en ontbreken een hapje en drankje niet.

De Zonnebloemvrijwilligers komen zoals altijd bij de bij ons bekende deelnemers langs met de uitnodiging. De kosten voor deze middag zijn € 6.00 p.p.

Ook voor de rest van het jaar staan er weer verschillende activiteiten op het programma, b.v. gezellige middagen, winkelen, uitstapjes, en aan het eind van het jaar ons 60 jarig jubileum.

Hebt u speciale wensen of leuke ideeën voor activiteiten laat het ons weten.

Hebt u een fysieke beperking en wilt u graag deelnemen aan onze activiteiten meldt u zich dan aan. Leeftijd speelt geen rol, iedereen vanaf 18 jaar is welkom bij de Zonnebloem, zowel als deelnemers, maar ook als vrijwilliger. Ook mannelijke vrijwilligers zijn bij ons van harte welkom.