Slotavond Carnaval 2026 feestelijk afgesloten in de Delle van de Residentie

Tijdens de slotavond van carnaval 2026 is in de Delle van de Residentie teruggeblikt op een bijzonder geslaagd feestweekend. Prins Patrick sprak zijn waardering uit voor de mooie dagen die hij samen met zijn vrouw, kinderen, het adjudantenpaar en de volledige vereniging heeft mogen beleven.
Klik HIER voor een fotoalbum. Foto’s Mirle ten Thije.

Tijdens het officiële gedeelte werden Prins Gerrit-Jan en prinses José opgenomen in de club van de Wegdrammers. De onderscheiding werd uitgereikt door Prins Rob I, destijds zijn adjudant.
Binnen de jeugdcategorie namen Stijn Jonker, Noa Immink en Carmen Ensing afscheid bij de Jojo’s. Ook bij de dansmarietjes vond een wisseling plaats: Bente Asschert trad na drie jaar af. De Raad van Elf blijft ongewijzigd; daar namen geen leden afscheid.

De feestavond werd muzikaal verzorgd door DJ Kasper Put, die opnieuw zorgde voor een geslaagde afsluiting van het carnavalsseizoen.
Traditioneel begint na carnaval de vastentijd. In de christelijke traditie start die op Aswoensdag en duurt veertig dagen tot Pasen. Oorspronkelijk is dat een periode van bezinning, versobering en soms ook minder eten of bepaalde gewoonten laten.