TrailLoop Mayrhofen 6 september: “Een dag om nooit te vergeten!”
“Zaterdag 6 september 2025, de dag van de TrailLoop in Mayrhofen, een uitdaging waar we allemaal naar uitkeken!”
Sinds 2019 heeft de Mayrhofen Ultraks zich ontwikkeld tot een echt hoogtepunt op de trailkalender, met een heel eigen, speciale atmosfeer: Jolande Sak, Anouk Tuinte, Milou Vöcker en Jurgen Bos waren er onderdeel van!
KLIK HIER voor meer foto’s
Vrijdag nog sneeuw op 2000 meter hoogte, maar zaterdag was het een prachtige dag voor de lopers. De uitdagende trailroutes begonnen in Mayrhofen en slingerden door het indrukwekkende landschap van het Zillertal en de omliggende bergen zoals de Kolm, Ahornspitze, Grünberg en Tristner. De verschillende parcoursen vormen voor ieder niveau een uitdaging. Steile beklimmingen, spectaculaire afdalingen en daarbij steeds zichtbaar de vier bergtoppen die als symbolen van Mayrhofen gelden: de Kolm, de Ahornspitze, de Grünberg en de Tristner. Zij begeleidden de lopers en zorgen voor adembenemende uitzichten.
Onvergetelijke herinneringen en een gevoel van trots
“Om half 9 gingen we van start voor een spannende 33 kilometer lange trail door de bergen, met niet minder dan 2000 hoogte meters te passeren.
Het eerste deel van de route was een ware klimuitdaging. De een na de ander ploeterde zich een weg naar boven, maar de support bij de 8 km was een welkome afleiding. Een flinke boost om door te gaan!
Verder omhoog kwamen we zelfs sneeuw tegen, wat extra hindernissen met zich meebracht. Technisch was het een moeilijke trail, maar de schoonheid van de omgeving maakte alles goed.
En het resultaat? Alle vier hebben we het gehaald! Sommigen met weinig pijntjes, anderen met een paar meer, maar de medaille is er, en dat is wat telt! Een dag om nooit te vergeten, met onvergetelijke herinneringen en een gevoel van trots.
Groeten Jolande, Anouk, Milou en Jurgen”.