Weer een kampioen bij Cupido: Recreanten dames 1 pakt de titel

De dames van Cupido Recreanten 1 hebben gisteravond een geweldige prestatie geleverd door het kampioenschap binnen te slepen. In Haaksbergen stond de beslissende wedstrijd tegen Havoc op het programma, en met een volle tribune supporters uit Hengevelde in de rug lieten de dames zien waarom zij dit seizoen zo dominant waren.
Cupido kende een ijzersterk seizoen en wist bijna alle sets te winnen. Ook in de kampioenswedstrijd lieten ze zien waarom ze de verdiende nummer 1 zijn. Met overtuigend spel werd Havoc verslagen met 9-38 en 14-36.
Met deze mooie overwinning bekronen de dames een fantastisch seizoen en mogen zij zich terecht kampioen noemen. Volgend jaar komt Cupido Recreanten 1 uit op het hoogste niveau binnen de recreantencompetitie!
Een knappe prestatie waar Cupido en de supporters uit Hengevelde trots op mogen zijn!

