WHC naar Rossum: “Dreigt seizoen uit te gaan als een nachtkaars?”
WHC speelt vanavond om 20.15 in Rossum tegen R.S.C. 1 dat op de 7e plek is terug te vinden. Met 5 punten achterstand op de nummer 3, 6 wedstrijden voor het einde dreigt het seizoen uit te gaan als een nachtkaars, wat is het doel voor de rest van het seizoen?
Trainer Egon Floors:
“De groep staat er in ieder geval goed voor. Lois Morsink zal vanavond aansluiten bij dames 1, evenals Ellis Rupert. We staan 5 punten achter op de nummer 3 en 7 op de nummer 2. We hebben als doelstelling om bij de eerste 4 te spelen en het liefst op plek 1 maar dat is natuurlijk niet meer haalbaar. We kunnen onze doelstelling nog steeds behalen en daar zullen we dan ook alles aan doen. Onze concurrenten voor die plekken hebben zware wedstrijden vanavond, (wij ook) maar als wij het goed doen kunnen we daar dus van profiteren!
Wat zijn de rechten voor plekken 2 en drie? Iets van nacompetitie?
“Nee dat hebben ze niet. Mocht je tweede worden en trekt zich iemand terug uit de tweede divisie heb je kans dat je die plek over kunt nemen”.
De thuiswedstrijd op 13 november in Bentelo (in verband met de revue) werd met 25-20 gewonnen. Hieronder de stand: