WVV’34 speelt een goed Hoftoernooi

WVV’34 kan ondanks het feit dat het op de vierde plek is geëindigd, terug kijken op een goed toernooi in Markelo, vv Twenthe Goor won vanavond de zesde editie van het Hoftoernooi, deze keer aan de Endemansdijk. In de openingswedstrijd tegen sv Delden was WVV oppermachtig en met doelpunten van Wouter Horstink en een prachtige vrije trap van Hamoudi Jaafil liet men doelverdediger Twan Eijsink beide keren kansloos. Delden liet zich gelden met enkele pittige overtredingen. De tweede wedstrijd was tegen Rood Zwart, eveneens uit Delden. Deze wedstrijd eindigde zoals die begonnen was. Rood Zwart zakte massaal in en loerde op de counter. Jesse Beukert maakte zijn debuut in WVV 1 en wel tegen de ploeg waar hij afgelopen seizoen furore maakte. Gijs Pierik en Mahmoud Jaafil waren dicht bij een treffer maar het mocht echter niet baten.
De derde wedstrijd was tegen sportclub Markelo:

Ook dit duel eindigde in 0-0. Een wedstrijd met weinig kansen over en weer en de groen gelen troffen wederom een gegroepeerde tegenstander die zich terug trok op eigen helft.
Het hoogte en zowel dieptepunt van de avond was in de laatste wedstrijd tegen GFC. In de 25 minuten speeltijd wist WVV uit te lopen naar een 5-0 overwinning maar de wedstrijd werd ontsierd door enkele grove overtredingen van Goorse kant. Dit leidde onder andere tot twee strafschoppen waarbij de overtreding door verdediger Remon Peters op Jesse Beukert tot veel verontwaardiging langs de lijn leidde. De doelpunten in deze wedstrijd kwamen op naam van Wouter Horstink, Stan Aarnink  2x, Hamoudi Jaafil en Tom ten Breteler.

KLIK HIER VOOR MEER FOTO’S

Hieronder de uitslagen:

 De complete uitslag:
1. Twenthe Goor
2. Bentelo
3. Rood Zwart
4. WVV
5. Sportclub Markelo
6. GFC
7. SV Delden
8. Diepenheim
9. Hector

Voorzitter Bertus Bloemendal nam de prijsuitreiking met genoegen over van Harry Scholten en bedankte alle scheidsrechters, de deelnemende voetbalclubs, de EHBO en natuurlijk alle vrijwilligers van Sportclub Markelo. De aanvoerders van Twenthe Goor kreeg uit handen van Bloemendal niet alleen een prachtige beker maar ook nog eens de enorme wisseltrofee en de speciale gemeente Hof van Twente trofee. De aanvoerders van Bentelo en Rood-Zwart kregen voor de 2e en 3e plek een beker uitgereikt.

Thijs Assink terug in groen geel na zijn uitstapje in het blauw van vv Bentelo

Nog een nieuw gezicht bij WVV 1: Grensrechter Marc Pelle hier rechts op de foto.