WVV’34 verliest laatste wedstrijd van Witkampers met ruime cijfers
Met een 1-4 nederlaag heeft WVV'34 het seizoen vandaag in mineur afgesloten, het heeft dan ook geen moment aanspraak kunnen maken op meer. Voor de Hengeveldenaren stond er nagenoeg niets meer op het spel, de ploeg uit het Gelderse Laren ontliep door deze overwinning de nacompetitie. “Dramatisch! Zij vochten voor iedere meter, jammer dat we het jaar zo af moeten sluiten” aldus centrale verdediger Remi Leferink.
Witkampers opende feller, scherper en de 0-1 na 15 minuten was daar een logisch gevolg van. Kort voor de thee was het Hamoudi Jaafil die iets terug deed, een omhaal in de trend van 'God zegene de greep' belandde op het hoofd van Hamoudi Jaafil die vervolgens fraai binnenkopte. (zie foto boven)
De 1-2 viel al snel in de tweede helft:
Bij een persoonlijke actie over links, waarbij enige rugdekking ontbrak liet keeper Wouter Assink de daarop volgende voorzet los waardoor deze eenvoudig binnen gewerkt werd. Amper twee minuten later werd de wedstrijd voortijdig beslist. Wouter Assink stond iets te ver voor zijn doel, daarvan werd vervolgens optimaal geprofiteerd hetgeen een wonderschoon doelpunt opleverde. (zie foto hieronder)
Bij de 1-4 ontbrak wederom de rugdekking aan de linkerkant waarna de bal met een fraaie lob over Wouter bij de inlopende aanvaller van Witkampers terecht kwam. Deze kon vervolgens van dichtbij binnen schieten en de eindstand was bepaald op 1-4.
Trainer Joost du Gardijn: “Teleurstellend, bij de 1-2 was ons verzet gebroken, jammer”.
Twee minuten voor het einde van de wedstrijd werd Niels Spekreijse nog enige speeltijd gegund, het waren tevens zijn laatste minuten in WVV 1. (Op de foto hierboven zijn enige balcontact van vandaag) Om privé redenen heeft hij besloten om te stoppen en enkel op donderdag te blijven trainen.
WVV’34 is geëindigd op de 8e plek.
Wouter Assink bedankt Niels Spekreijse voor de bewezen diensten
Rechterverdediger Wouter Buschers