WVV’34 ontvangt Vriendschapsbokaal van Gold Stars Heracles

Rudi Ringeling werd naar voren geschoven door het team. Rudi zorgt er verder voor dat de speel- en wisseltijden worden bijgehouden, de scores worden genoteerd, de shirts klaarliggen, de kantine en kleedkamers geregeld zijn en het veld vrij blijft van bladeren en eik

Op 5 november stond er bij Walking Football WVV’34 weer een mooie voetbalavond op het programma. Een avond waarop sportiviteit en fanatisme hand in hand gingen met gezelligheid en onderlinge vriendschap. Namens Walking Football WVV’34:

“We begonnen al goed met een halfuurtje blad en eikels harken. Daarna lag ook het oude handbalveld er weer gelikt bij!
Na de koffie, die zoals altijd prima werd verzorgd door Carla, was het tijd om de voetbalschoenen aan te trekken en ons klaar te maken voor de wedstrijden.

Bij een tegendoelpunt dezelfde beleving als pak em beet 45 jaar geleden: “Hoe kan dat nou!” Zie dit filmpje!

Klokslag 19.00 uur ging de bal rollen. Zes wedstrijden van elk 13 minuten, met tussendoor 2 minuten wisseltijd. Er werd door zowel de dames als de heren fanatiek gestreden, maar gelukkig bleef het allemaal sportief en fair.
Scheidsrechter Jan moest zo nu en dan wel even van zich laten horen. Jan, bedankt voor het fluiten!

Rond 20.30 uur zat het voetbalgedeelte erop en waren alle punten verdeeld. Na een verfrissende douche werd de kantine opgezocht, waar de spelers in een gezellige mix samen genoten van een hapje en een drankje. Want bij Walking Football draait het natuurlijk niet alleen om het voetbal, maar zeker ook om de gezelligheid eromheen!
De avond kreeg rond half tien nog een mooi vervolg. Mike te Wierik reikte namens Gold Stars Heracles de Vriendschapsbokaal uit aan WVV’34.

Een mooie verrassing, want hoewel WVV’34 niet de meeste wedstrijdpunten had verzameld, ging de bokaal toch mee naar huis. Niet vanwege de prestaties op het veld, maar als waardering voor de organisatie en vooral de goede onderlinge band tussen de deelnemende teams.

De Vriendschapsbokaal is een wisselbokaal, dus wie weet bij wie hij de volgende keer terechtkomt. Dat er een vervolg komt, staat in ieder geval vast!
Het was een avond zoals Walking Football bedoeld is: lekker bewegen, sportief bezig zijn, elkaar ontmoeten en vooral samen genieten”.

Walking Football WVV’34

“We begonnen al goed met een halfuurtje blad en eikels harken”
Zes wedstrijden van elk 13 minuten, met tussendoor 2 minuten wisseltijd
Mannen tegen vrouwen of gemengd, het kan allemaal bij Walking Football!