Vanmiddag (aangepaste) intocht Sinterklaas in Hengevelde!
Vandaag is het tijd voor de intocht van Sinterklaas. Gelukkig voor de kinderen heeft hij in zijn drukke programma nog een gaatje weten te vinden om het dorp te bezoeken. In verband met de aangescherpte Corona-regels is de intocht wel anders dan andere jaren. Hieronder het programma:
𝗗𝗲 𝗿𝗼𝘂𝘁𝗲 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗶𝗻𝘁𝗼𝗰𝗵𝘁 𝗶𝘀 𝗟𝗔𝗡𝗚𝗘𝗥 𝗱𝗮𝗻 𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲 𝗷𝗮𝗿𝗲𝗻 en start om 14.30 uur.
Maar helaas is er geen spelletjesfeest bij De Gebrande Waateren.
Om de intocht voor alle kinderen, ouders, opa’s en oma’s, pieten én Sinterklaas veilig te houden zijn er ook bij de intocht wat 𝙖𝙖𝙣𝙜𝙚𝙨𝙘𝙝𝙚𝙧𝙥𝙩𝙚 𝙧𝙚𝙜𝙚𝙡𝙨:
❗️je mag allemaal langs de route staan, maar we mogen NIET MEELOPEN achter Sinterklaas!
❗️Blijf op je plek en denk aan de 1,5 meter afstand.
❗️Woon je niet langs de langere route, zoek dan een veilige plek uit waar je kunt gaan staan.
‼️ De aangepaste route is als volgt:
Markesingel – Pieperiet – Bomhof – tussen de duikers door – nieuwbouw marke III – Het Wegereef – het Uding – Hunneveld- Het Wegereef – Diepenheimsestraat – Koenderinkstraat – Eeftinkstraat – Elfersstraat – Ruurstraat – Bekkampstraat – Diepenheimsestraat – Nieuwstraat – Einde bij parkeerplaats Nollen.
Ondanks dat er geen spelletjesfeest is zijn er wel kosten. We hopen daarom net als andere jaren op uw vrije gift. Onze vrije-gift-pieten komen bij uw langs (contant én pin). 😁
Graag tot ziens bij de intocht!