Benny Asbreuk met pensioen!

Het is 9 september 2022: Benny Asbreuk mag eindelijk gaan genieten van zijn welverdiende pensioen!

Al op 17 jarige leeftijd begon Benny Asbreuk uit St. Isidorushoeve met zijn werkzaamheden voor de familie Kuipers. In die tijd werkte hij voor Borggreve, die het installatiewerk verzorgde in de nieuwbouwwoning van Marinus en Jo Kuipers. Enkele jaren later heeft hij via zijn werkgever alle verwarmings- en loodgieterswerkzaamheden uitgevoerd voor het toenmalige nieuwe bedrijfspand.

In 1980, hij was inmiddels 25, kwam Benny bij HEBO Kozijnen in dienst als monteur in de smederij. Tegenwoordig noemen we het de Technische Dienst. Hij zorgde voor diverse onderhoudswerkzaamheden en assisteerde bij de aanschaf en plaatsing van nieuwe machines. Het bedrijf groeide door en Benny werd in 1990 gevraagd om productieleider te worden. Een uitdaging die hij met beide handen aannam.

Benny was er sindsdien voor iedereen. Hij bood een luisterend oor voor zowel directie als personeel, hij richtte met een aantal collega’s de Personeelsvereniging op, hij introduceerde de AED cursussen voor personeel en regelde allerlei andere cursussen waar nodig, was nog altijd een belangrijk adviseur bij de aanschaf en plaatsing van machines en ga zo maar even door. Hij is zeer stressbestendig, had en heeft een enorm groot hart voor de zaak, probeert mee te denken met zowel directie als personeel, maar zegt het ook als iets niet kan. Benny kent (bijna) al het personeel, maar ook veel leveranciers waar hij als productieleider regelmatig contact mee had.

Midden jaren 90 verhuisde hij met zijn gezin vanuit St. Isidorushoeve naar Hengevelde. Dit was bovendien prettig, want zo kon hij met zijn werktijden (meestal van 6 tot 6) thuis met zijn gezin lunchen en avondeten. Maar daarnaast werd zijn telefoonnummer gekoppeld aan het alarmsysteem, zodat hij ook ’s nachts zo nu en dan richting HEBO mocht.

De laatste jaren werd er hard gewerkt aan een opvolger voor Benny als productieleider. En het respect dat we al voor hem hadden groeide alleen maar door, want het bleek niet zo makkelijk hier een passend persoon voor te vinden. Uiteindelijk bleken we het helemaal niet ver van huis te hoeven zoeken: zijn zoon Arjan, die reeds enkele jaren bij HEBO werkte op te Technische Dienst, is inmiddels werkzaam als de productieleider die we zochten.

En dus kan Benny, inmiddels ruim 67 jaar jong, vanaf vandaag echt met pensioen. Van de vrije tijd genieten, samen met zijn vrouw Herma. En als hij zich verveeld? Dan wil hij graag nog bij HEBO komen om kleine klusjes uit te voeren. En hij is van harte welkom.

Benny, bedankt voor de afgelopen 42 jaar en van harte gefeliciteerd met je pensioen!