Laat je verrassen: De Deurne haalt nieuwe toppers in huis

Bij Wijnhuis Deurne wordt er niet stilgezeten. Zowel in het voorjaar als in het najaar trekken liefhebbers eropuit om nieuwe wijnen te ontdekken tijdens diverse wijnproeverijen.
Ook dit seizoen heeft dat weer een mooie selectie opgeleverd. Verschillende wijnen zijn geproefd én ingekocht en vanaf nu verkrijgbaar bij de Deurne. Een gevarieerd aanbod, met voor ieder wat wils.
Voor ieder wat wils
Zo zijn er onder andere wijnen van het Wijnhuis Ramaddini uit Sicilië toegevoegd aan het assortiment. Daarnaast zijn er frisse en toegankelijke wijnen uit de Pfalz van Eintal, zoals Pinot Blanc en Pinot Gris, perfect te combineren met bijvoorbeeld de Twentse asperges in deze tijd van het jaar.

Voor de liefhebbers van wat stevigere smaken zijn er ook Spaanse toppers van Vicente Gandia, waaronder de Ceramic Monastrell: een krachtige rode wijn die uitstekend past bij een gezellige barbecue.
Met deze nieuwe selectie nodigt Wijnhuis de Deurne iedereen uit om zich te laten verrassen door nieuwe smaken en combinaties.
Welkom bij Wijnhuis de Deurne!

