WVV’34 laat overwinning in blessuretijd glippen tegen Vorden

In een enerverend duel heeft WVV ’34 vanmiddag met 2-2 gelijkgespeeld op bezoek bij VV Vorden. De ploeg uit Hengevelde leek in de slotfase op weg naar een overwinning, maar incasseerde diep in blessuretijd alsnog de gelijkmaker. In de absolute slotfase kreeg Vorden zelfs nog een uitgelezen kans op de winst, maar een strafschop werd gemist.

De wedstrijd begon dramatisch voor de bezoekers. Al binnen één minuut lag de bal achter de WVV-goalie en keek de ploeg direct tegen een achterstand aan. “Je krijgt gewoon na één minuut een doel tegen, dat is gewoon kut”, werd na afloop treffend samengevat. Toch herpakte WVV’34 zich knap. De ploeg bleef voetballen, zocht veelvuldig de lange bal en wist voor rust de verdiende gelijkmaker binnen te schieten.

Na de pauze draaide WVV’34 de wedstrijd zelfs volledig om. Met verzorgd spel en een aantal goede aanvallen kwam de ploeg op een 2-1 voorsprong. In die fase leek er weinig aan de hand voor de bezoekers, die meerdere mogelijkheden kregen om het duel definitief te beslissen.

De 1-2 van Randy Smit was hoopgevend….

Toch viel de beslissing pas in de blessuretijd. Waar WVV’34 hoopte de overwinning over de streep te trekken, sloeg Vorden in de 93e minuut alsnog toe: 2-2. Daarmee kreeg de wedstrijd een bijzonder zuur einde voor de Hengeveldenaren.

Alsof dat nog niet genoeg was, kreeg WVV’34 in de 95e minuut ook nog een strafschop tegen. Keeper Tom Pierik bracht redding.

Ondanks de teleurstelling over het late puntenverlies overheerste na afloop ook het gevoel dat WVV’34 goed voor de dag was gekomen. De ploeg speelde bij vlagen goed voetbal en creëerde voldoende kansen. Uiteindelijk voelde de 2-2 daardoor misschien wel als een terechte uitslag.