Ik heb nog nooit wat gebroken.
Ik had geluk, er waren zelfs 2 zusters beschikbaar om mij in te gipsen! Ik dacht aan hun kleding te zien dat ze dit vaker hadden gedaan. Maar achteraf bleek dat de zuster kleding op het ziekenhuis echt wit is en dit niet van het gipsen kwam. De zusters waren blijkbaar net zo klaar met deze zondag als dat ik was, ze waren meer aan het ouwehoeren dan dat ze zich om mij bekommerden. Ach ik had toch maar 6 uur gewacht voordat ik aan de beurt was, dus die paar minuten konden er ook nog wel bij. Ik zat rustig te wachten terwijl ik aanhoorde dat een van de zusters 3 soort rokjes bij Zalando had besteld, toen de dokter binnenkwam voor een laatste controle. En ik zag het al, het was echt zo’n ‘dokter dokter’. Met een stethoscoop om de nek die hij enkel voor de sier omheeft.
Welgeteld 10 seconden was hij binnen. “Nou meneer de Wit, ziet er niet zo mooi uit! Doet dit zeer?” Terwijl hij met zijn duim op mijn linkerhand drukte. Ik maakte een schreeuw die in de buurt kwam van de Zalando reclame geloof ik , omdat de zusters ook ineens weer aandacht voor mij hadden.
Nou je bent in goede handen, de zusters zullen je ingipsen en daarna zie ik je volgende week weer voor een controle. Fijne avond! Toen hij de kamer uitliep dacht ik, oké dat is weer 180 euro van mijn eigen risico, ook een fijne avond.
De zusters waren klaar om te gipsen en ‘doar gingt hen’. Nou ik kan je vertellen zusters zijn nog erger dan bouwvakkers die met hun broek iets te laag fluiten naar dames die langs lopen op voorbij fietsen. Ik citeer: “Nou Frank, na het gipsen wordt hij zo stijf en hard, maar je moet hem wel omhoog houden. En het kan zijn dat je er na een paar dagen jeuk aan krijgt.” Dat zijn gottomme vier seksistische opmerkingen in twee zinnen!
Maar goed, het gips zat er omheen en nu kun je er dus mooi niet veel mee. De boks antrekken is een heel karwei, Het douchen is als het lopen van de Nijmeegse vierdaagse en een column schrijven, met 1 hand is ook niet echt ideaal.
Jullie mogen nog van geluk spreken dat ik de ctrl, alt, delete tegelijk kon indrukken om me aan te melden op de pc, anders was er niet veel van de column terecht gekomen!
Ik schei er dus snel mee uit!
Tot volgende week.