Politie doet inval bij woning aan Diepenheimsestraat
donderdag 22 oktober, 2026 om 12:43
Geplaatst in
Politie

De politie is afgelopen dinsdag aan het begin van de middag een woning aan de Diepenheimsestraat in Hengevelde binnengevallen. Daarbij werd de voordeur ingeramd en is de woning doorzocht. Volgens een omstander zou de politie op zoek zijn geweest naar wapens.
Rond 12.40 uur waren meerdere politieagenten aanwezig bij de woning in de bebouwde kom van Hengevelde. De inval trok de aandacht van veel omstanders, die zagen hoe de politie de woning binnenging.
Wat de aanleiding voor de inval was, is niet bekend. Ook is nog onduidelijk of er tijdens de doorzoeking wapens zijn aangetroffen. Over eventuele aanhoudingen of de verdere afhandeling van de politieactie is vooralsnog niets bekend gemaakt. Mocht dit zo zijn, dan plaatsen we een update.