Morgen derde Hoftoernooi bij het 90-jarige Rood-Zwart

 
Afgelopen jaar op sportpark Rupertserve bleek Rood Zwart in de finale te sterk voor WVV en ging er met de beker vandoor. Clichematig werd wederom duidelijk dat er aan resultaten in de voorbereiding niet al te veel waarde gehecht kan worden. Rood-Zwart speelt nu in de laagste klasse terwijl de Hengeveldenaren promoveerden door het behalen de titel. Daardoor speelt het voor het eerst in de historie in de tweede klasse waar het seizoen wordt geopend thuis tegen voormalig landskampioen Stevo.
 In 2011 is in het kader van het 10-jarig bestaan van de gemeente Hof van Twente een toernooi georganiseerd voor de 1e elftallen van alle 9 voetbalclubs in de Hof. Wegens het succes van dit toernooi, hebben de clubs besloten dat dit een jaarlijks terugkerend evenement moest worden
De negen deelnemende clubs zijn ingedeeld in drie poule van drie teams. De winnaars van de drie poules maken onderling uit wie aan het einde de Hofbokaal in ontvangst mag nemen. De overige teams spelen na de poulefase om een zo hoog mogelijke plaats op de ranglijst. Morgen zullen de groengelen het om 19.00 uur opnemen het Goorse GFC en om 19.30 tegen vv Bentelo.
De poule indeling en het wedstrijdschema ziet u hieronder:


 
De eindstand van het afgelopen jaar:
1                    Rood Zwart.
2                    WVV’34.
3                    Diepenheim.
4                    GFC.
5                    Hector.
6                    Twenthe.
7                    Bentelo.
8                    Markelo.
9                    Delden.