Sport en gezelligheid in De Marke: vrienden- en bedrijvenvolleybaltoernooi bij Cupido

Volleybalvereniging Cupido uit Hengevelde organiseert eind januari weer het altijd gezellige vrienden- en bedrijvenvolleybaltoernooi. Op vrijdagavond 30 januari en zaterdagavond 31 januari staat sportiviteit, plezier en gezelligheid centraal in sporthal De Marke.
Inschrijvingen
De eerste inschrijvingen zijn al binnen. Teams uit Delden, Hengevelde, Bentelo, St. Isidorushoeve en Goor hebben zich inmiddels aangemeld. Toch is er nog volop ruimte voor nieuwe teams. Of je nu met collega’s, vrienden of buren meedoet: het toernooi is voor iedereen toegankelijk en draait om een leuke avond, afgewisseld met een sportief potje volleybal.
Zin in een actieve en gezellige avond samen met je team? Schrijf je dan snel in via het onderstaande e-mailadres en verzeker jezelf van deelname!
Toernooi-informatie
Geen enkel team hoeft dit toernooi te missen, want er kan worden gekozen uit twee avonden:
Vrijdag 30 januari 2025
Zaterdag 31 januari 2025
Locatie: Sporthal De Marke
Vanaf 19.00 uur: Ontvangst met koffie
Rond 19.30 uur: Start van de wedstrijden
Teamvereisten:
Een team bestaat uit minimaal 6 personen
De kosten bedragen € 40,- per team
Aanmelden:
Schrijf je in vóór 27 januari 2026 door een mail te sturen naar:
[email protected]
Adverteren in het programmaboekje?
Bedrijven of teams die willen adverteren in het programmaboekje kunnen hun advertentie doorgeven via hetzelfde e-mailadres. Het programmaboekje wordt voorafgaand aan het toernooi digitaal verspreid en is ook beschikbaar op de avonden zelf.
Kosten advertenties:
Halve pagina (A5): € 12,50
Hele pagina (A5): € 25,-
Meld je snel aan en zorg dat jouw team of bedrijf dit toernooi niet mist! We zien jullie graag op 30 en 31 januari in Sporthal De Marke voor een avond vol sportiviteit en gezelligheid.