Prinsenbal 2026: “Iedere vereniging kwam in groten getale aan!”

Gistermiddag stond de residentie van De Höftemennekes, Herberg De Gebrande Waateren, volledig in het teken van het jaarlijkse Prinsenbal. En dat het weer een topeditie zou worden, was al snel duidelijk: vanaf het eerste moment zat de sfeer er uitstekend in.

Namens de organisatie blikt Merle Broekmaat terug op een geslaagde middag:
“Gisteren hebben we inderdaad weer een mega gezellig Prinsenbal gevierd. Met onder andere carnavalsverenigingen De Hagmöll’n Lummels, CV Sterzo, CV De Knoll’ntrèkkers uit Bornerbroek en CV Beckummer Ossens was de residentie prachtig gevuld. Iedere vereniging kwam in groten getale en samen hebben we er een fantastische middag van gemaakt.”

“Wat ging ’t der of!

Met muziek van DJ Cem East en een spetterend optreden van Los Banderos bleef de zaal de hele middag en avond bomvol. Feest, muziek en saamhorigheid voerden de boventoon, precies zoals het Prinsenbal bedoeld is.

Al met al kan De Höftemennekes terugkijken op een geweldige dag vol gezelligheid en carnavalsvreugde.

Stefan Beld had de beste plek…