Teun Eijsink klaar voor Top 2000 Quiz bij de Herberg: “Hoop dat iedereen er is!”

Zoals reeds aangekondigd zal vanavond de eerste editie plaats vinden van de Top 2000 Quiz bij Herberg De Gebrande Waateren in Hengevelde. Dus muziekliefhebbers, van jong tot oud, familie, vrienden, kennissen etc. ga de uitdaging aan om te laten zien hoeveel muziekkennis je in huis hebt. Je kunt je nog aanmelden als groep bestaande uit 3 tot 8 personen op info@gebrandewaateren.nl.
De quiz wordt vanavond gepresenteerd door Teun Eijsink, die lokale roots heeft, maar inmiddels is uitgevlogen. Hij is opgegroeid in Markvelde, maar voor werk verhuisd naar Utrecht.
We stelden Teun enkele vragen op de dag van de grote quiz!

Je werkt in het Top 2000 café? Wat doe je daar precies en nog interessanter, hoe ben je er terecht gekomen?
Ik werk inderdaad in het Top 2000 café. Om specifiek te zijn voor Emmely de Wilt. Nu met de Top 2000 heb ik teksten voor haar geschreven en was ik er redacteur. In het café zelf was ik bezig met het publiek ‘ophypen’, een gezellige sfeer neerzetten. Ik ben daar terecht gekomen omdat ik daar stage heb gelopen. Zo ben ik er blijven plakken en ben er werkzaam als freelance radioredacteur.

Hoe is de sfeer daar? Ben je non-stop aan het werk of draai je rustig je dienst en ga je weer?
De sfeer in het café is zoals je hem zelf bepaalt. De mensen die daar binnenkomen willen daar echt heel graag zijn en worden ook ‘opgehyped’ bij de deur. Elk uur komt een nieuwe groep mensen binnen en als je daar je best voor doet, dan wordt het echt heel gezellig. Je creëert het café-sfeertje. Je geeft even twee uur lang alles, en dan komt de volgende DJ, dan ben je klaar.

Je hebt ook een rol bij de Top 2000 in Hengevelde? Wat ga je daar precies doen, en heb je er zin in?
Voor de Top 2000 in Hengevelde heb ik de quiz gemaakt, en die presenteer ik! Ook heb ik voor Hengevelde een paar DJ’s wat vragen in laten spreken. Dus ook die hoor je voorbij komen. Ik hoop dat iedereen er is, althans diegene die er zin in hebben, tot dan!”

De Quiz begint om 20.00 uur. De inloop is vanaf 19.30 uur en de entree is gratis.