Jaaroverzicht 2016 deel 1: januari t/m maart

Het einde van 2016 nadert en dat betekent dat we vanaf vandaag elke dag een herinnering uit afgelopen jaar gaan ophalen. Dit kan een opvallend bericht zijn dat we hebben geplaatst, of een bericht dat enorm goed gelezen is. Vandaag beginnen we met een herinnering van 5 januari. De dag waarop Marleen Rupert is gestart aan de Diepenheimsestraat: “Na 13 jaar ervaring in de kapsalon van mijn ouders is het tijd voor een nieuwe uitdaging. Een eigen kapsalon, kleinschaliger waarbij veel aandacht is voor de klant.” Op 10 januari werd het eerste item van de rubriek Kleur Bekennen gelanceerd: Ignaat Brummelhuis 'Ikhou van hard werken, ook in het weekend...'

Op zaterdag 23 januari: Met maar liefst vijf bussen trokken de 283 Hengeveldse voetballiefhebbers zaterdag rond half vijf in colonne richting Almelo voor de wedstrijd Heracles versus de Graafschap. Woensdag 27 januari, Gerard Spekreijse zwaait na 40 jaar af: "Altijd met veel plezier in de winkel gewerkt".

Februari


Op 10 februari was de verdwijning van de Spar in Hengevelde een feit: Ruim twee weken lang is er met man en macht gewerkt om de winkel om te bouwen van Spar naar Coop. "Een complete metamorfose die voor veel veranderingen heeft gezorgd”.

Op zaterdag 13 februari: Dokter Watjes knalde voor een uitverkocht Metropool, Bij de kassa was te lezen Dokter Watjes ꞊ uitverkocht, allemaal voor de albumplaatpresentatieshow.

Op 20 februari was het veelbesproken item van Kleur Bekenner Mien Groot Kormelinkte lezen op deze site.

Dinsdagavond 23 februari: Na 90 minuten WVV'34 tegen landskampioen FC Lienden nog op 1-1. In de strafschoppenserie was de landskampioen van de amateurs met 4-3 alsnog te sterk.

Maart

De Hengeveldse Debbie Bebseler was met Erik Brummelhuis bezig met een carrièremove: Het organiseren van Motorreizen in Afrika op een enduro. van Kaapstad naar Zanzibar of een deel hiervan.

Woensdag 16 maart was in Kulturhus De Marke de langverwachte inspraakavond. Welke functie heeft De Marke voor jou, nu en in de toekomst? Stichting Sport en Gemeenschapsvoorzieningen Hengevelde (SSGH) nodigde iedere Hengeveldenaar uit om mee te denken en te praten over de toekomst van Kulturhus De Marke.

Een van de best gelezen items in afgelopen jaar was Na ruim 48 jaar Très Chic hangt Gerda Smit-Vehof de strijkbout aan de wilgen. Daarmee brak deze 65-jarige dame uit Haaksbergen alle records. Toen ze 17 was startte ze haar loopbaan in Hengevelde!

Morgen deel 2 van het jaaroverzicht 2016.