FOTO’S | Paaseieren zoeken in het Flips bosje onder stralende zon

Het eieren zoeken in het Flips Bos in Hengevelde is woensdagmiddag uitgegroeid tot een groot succes. Tientallen kinderen trokken samen met ouders, opa’s en oma’s naar het bos om op zoek te gaan naar de felgekleurde paaseieren – en natuurlijk de felbegeerde gouden exemplaren voor de extra prijsjes.
Klik HIER voor een fotoalbum.

Al ruim voor de start verzamelden de eerste deelnemers zich in het bos aan de Diepenheimsestraat. Om 14.45 uur ging het feest los en verspreidden de kinderen zich enthousiast over het terrein. Overal werd fanatiek gezocht, terwijl toeschouwers langs de zijlijn genoten van de vrolijke taferelen. Zoals vooraf aangekondigd waren ook de Paashaas en Paaskip aanwezig, wat zorgde voor extra sfeer en blije gezichten bij de jongste deelnemers.
De organisatie had opnieuw flink uitgepakt. Naast de vele verstopte eieren zorgden vooral de gouden eieren voor extra spanning. Wie er eentje vond, kon rekenen op een leuke verrassing. Ook de versierde mandjes vielen op: kinderen hadden zichtbaar hun best gedaan en dat leverde kleurrijke en creatieve inzendingen op.

Het eieren zoeken in het Flips Bos is inmiddels een mooie traditie in Hengevelde en ook dit jaar bleek weer waarom. Het evenement stond garant voor plezier, saamhorigheid en vooral heel veel blije gezichten.
Ook Wegdamnieuws was uiteraard aanwezig om foto’s te maken van deze geslaagde middag. De beelden geven een prachtig inkijkje in het enthousiasme van de kinderen en de gezellige drukte in het bos. Organisatie bedankt!
De winnaars:
